Shoutbox archive
Sad
No i się chłopok obraził... Foch i uj ;d. Jak wam nie wstyd !
Co za poziom. Żegnam. Nie pozdrawiam.
Żebym wiedział o co wam gamonie jeszcze chodzi. Moge sobie być Jesse i co to daje? Mnich jest najbardziej żałosnym "człowiekiem" w historii Lc, naprawdę? Człowiekiem? Mój pies ma większe IQ niż wy razem wzięci.
xD
mnich xD najbardziej żałosny człowiek w historii polskiego LC
Czy ja się kryję z tożsamością albo szukam tutaj jakichś przyjaciół? Cytując klasyka "wisi mi to bardzo niskim kalafiorem". Nick jak nick taki jak na globalnym tak i teraz na forum. Problem chyba to nie mam ja ale ktoś tutaj z własnym ego i tyle w temacie.
Trochę to taki debilizm przyznam tu kolega tam menda xD
@Borcuch Już po jednej wypowiedzi Mnicha można wywnioskować kim jest Tongue Nasz stary znajomy, który szkaluje serwer na Facebooku jednocześnie udając przyjaciela na forum.
jak kupisz wytwornice śnieżną...
kiedy zima
sie*
Siue rozpisze na ten temat ;d
@Santhia Z tym to nie problem aby coś wymyślić pomysłów mam sporo ^^. Tylko problem w tym aby to było logiczne przemyślane, nie przesadzone a jednocześnie właściwe do ogrywania swojej prawidłowej roli. Tongue
@Mnich A tak z ciekawości. Kiedy ty żeś grał i jaki miałeś nick Tongue ?
Nic z nimi Santhia. Ja też jestem w stronę pomysłu Borcucha, ale jak pamiętam była fala hejtu wcześniej
@Borcuch Ciągle się zastanawiam co zrobić ze zwierzakami walczącymi, żeby były ciekawym dodatkiem, a nie jedynie służyły do rzucenia buffka. Jeśli masz jakieś pomysły to zapraszam do działu propozycji Smile
tutaj gracze wrócą, tylko trzeba na zimę poczekać Smile
@Santhia Tylko te zwierzaki walczące 3 fazy (typu niedzwiadek, orzeł itp.) ogarnij żeby one były użyteczne podczas expa czy tam pvp Smile To bym się cieszył ^^
Mnie tam by się nie chciało grać na serwerze eventowym osobiście.